×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تحصيل الايقان في شرح نظم البرهان
پدیدآورندگان : -1 سيد حسين بن محمد ابراهيم حسيني قزويني(1208) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : كــــــلام
وضعیت نشر : سال 1195
مشخصات فیزیکی : 21×17
یادداشت : ,«نظم البرهان في سمط الايمان» ارجوزه اي است از شارح در كلام و اصول اعتقادي با استفاده بيشتر مطالب آن از «تجريد الاعتقاد» خواجه نصيرالدين طوسي،و كتاب حاضر شرح مفصل استدلالي است بر آن منظومه كه مبحث نبوت آن در سال 1195 به پايان رسيده., خط نسخ,عناوين شنگرف،نسخه تصحيح شده و اضافات بسيار دارد،روي برگ اول تملك محمد حسين بن محمد علي رشتي معروف به ملا ميرزاجان به تاريخ دوم محرم 1239 و مهر بيضوي «عبده محمد حسين بن محمد علي» ديده مي شود،جلد تيماج مشكي بدون مقوا فرسوده.,نسخه حاضر جلد اول كتاب و داراي مباحث توحيد و نبوت مي باشد.
شناسه : oai:zakhair.net/03672
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.