×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: دفتر مديريت پروژه در سازمان هاي پروژه محور
پدیدآورندگان : شاهين فعال (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : سازماندهي پروژه
وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي مديريت پروژه
خلاصه : امروزه پروژه ها به عنوان ابزاري براي ايجاد تغييرات تكنولوژيكي و فرهنگي در جوامع و به تبع آن در سازمانهاي پروژه محور به كار گرفته ميشود . با توجه به حجم عظيم سرمايه گذاري در پروژه و سرعت تغيير تكنولوژي و به دنبال آن تغيير دائم تقاضاي بازار ، شناسائي پروژه هاي مناسب ، تعريف بودجه و زمان اجراي پروژه و نظارت دقيق بر اجراء و محدوده پروژه بيش از پيش داراي اهميت ميباشد . با توجه به ماهيت متغير پروژه ها در سازمان هاي پروژه محور ديگر يك نسخه ثابت براي مديريت اين پروژه ها وجود ندارد و اين سازمانها نياز به نهادي دارند كه به تبيين برنامه ها براي پروژه ها و طرح ها در سطوح مختلف بپردازد . يكي از اين نهادها دفتر مديريت پروژه است كه با توجه به قدمت تاسيس و سطح بلوغ آن ميتواند تاثير مثبتي در موفقيت پروژه ها داشته باشند . در اين مقاله ما ابتدا به بررسي ضررورت وجود دفتر مديريت پروژه در سازمانهاي پروژه محور و وظائف و تاثيرات آن و همچنين يك مدل براي پياده سازي آن در سازمانها و مدل بلوغ آن ميپردازيم
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IPMC04-IPMC04_094.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1386/10/8
تاریخ تغییر رکورد : 1395/7/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.