×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اعجاز بياني فصاحت و بلاغت قران
پدیدآورندگان : مرضيه همراه (پديدآور)
مهرناز گلي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي نوآوري و تحقيق در علوم انساني مديريت و معارف اسلامي
خلاصه : قران كريم والاترين منزلت بيان وبلاغت و والاترين مرتبه ان ،وكلامي است كه همه وجوه واسباب طرق و ابواب حسن و نكويي سخن را يكجا گرد هم آورده است ،هدف مقاله حاضر بررسي اعجاز بياني قران مي باشد .كه به روش توصيفي –تحليلي با رويكرد قراني به بررسي اين مطلب مي پردازد و در نهايت نتيجه ميگيرد. كه ساختار بياني قران با برخورداري از ويژگيهاي ما فوق بشري ،عجز بشر از هماوردي با آن را در پي داشته وبي پاسخ ماندن ،تحدي قران كه دربيشترموارد ناظربهمين ساختار بياني است ،بهترين دليل بر درستي اين مدعا ست ،بنابراين،اعجاز بياني در واقع از وجوه تحدي به شمار مي آيد كه نسبت به وجوه ديگر از شهرت و پشتوانه مطالعاتي بيشتري برخوردار است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-DINCONF01-DINCONF01_050.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/4/10
تاریخ تغییر رکورد : 1396/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.