×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: سري فوريه
پدیدآورندگان : ي.ن. اسندون (پديدآور)
بتول جذبي (مترجم)
اكبر آقا ابراهيميان (ویراستار)
نوع : متن
جنس : کتاب
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مرکز نشر دانشگاهی

وضعیت نشر : مركز نشر دانشگاهي ، چاپ سوم-1394
مشخصات فیزیکی : وزیری
فهرست مطالب : .ضرایب فوریه, , . اثبات قضیه فوریه, , . خواص سری فوریه, , . كاربردهای سری فوریه در حل معادلات با مشتقات جزیی, , . ارتعاشات تیرها
یادداشت :
متن مختصر و مفیدی است درباره سری فوریه، و عمدتا برای دانشجویان مهندسی و علوم تجربی كه به اطلاعاتی در این زمینه نیاز دارند نوشته شده سات. به همین دلیل، مساله‌های كتاب بیشتر جنبه فیزیكی و مهندسی دارند، و مولف سعی نكرده است نظریه را تحت شرایطی كلی در مورد توابع مورد نظر عرضه كند و بیشتر به كاربرد آن توجه داشته است.
شناسه : oai:iup.ir/433
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/9/22
تاریخ تغییر رکورد : 1394/6/1
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.