×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي ميزان آشنايي دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگيان(مركز تربيت معلم)پرديس شهيد رجايي كرمانشاه با اهداف كلي نظام آموزش و پرورش ايران
پدیدآورندگان : آرمان محمدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي توسعه پايدار در علوم تربيتي و روانشناسي، مطالعات اجتماعي و فرهنگي
خلاصه : اهميت و جايگاه تعليم و تربيت بر كسي پوشيده نيست و همگان ضرورت توجه به آن را مي دانند. اگر آموزش و پرورش را در جريان جامعه پذيري و يا اجتماعي كردن اعضاي جديد جامعه در نظر بگيريم ،لازم است براي اين سازمان اهدافي تعريف شود. يكي از مراكز مهم آموزش و پرورش هر جامعه مراكزي است كه در آن معلمان تربيت مي شوند .پس بايد اقدامات يك پارچه و فوري جهت سنجش ميزان آگاهي دانشجو معلمان اين مراكز با اهداف كلي آموزش و پرورش انجام داد..هدف از اين پژوهش بررسي ميزان آشنايي و آگاهي دانشجو معلمان با اهداف آموزش و پرورش مي باشد كه بر اساس نمونه گيري تصادفي در مياندانشجو معلمان پرديس شهيد رجايي كرمانشاه در ٢ بخش ورودي هاي ٩١ و ٩٢ توزيع شد و مطابق داده هاي بدست آمده مجموع ميزان آشنايي دانشجو يان ورودي ٩١ با اهداف كلي نظام آموزش و پرورش ٨۵.۶ ٪مي باش د.همچنين مجموع ميزان آشنايي دانشجويان ورودي ٩٢ اين پرديس بااهداف كلي نظام آموزش و پرورش ٨۶ % مي باشد. از اطلاعات بدست آمده از پژوهش مي توان نتيجه گرفت كه هم دانشجويان ورودي ٩١ و هم ٩٢ در بخش اهداف فرهنگي و هنري نسبت به ديگر اهداف ضعف هايي را دارند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EPSCONF01-EPSCONF01_042.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/10/12
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/26
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.