×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي چالش هاي جهاني شدن آموزش و پرورش ايران
پدیدآورندگان : سيداكبر نيلي پورطباطبايي (پديدآور)
عليرضا شيرازي (پديدآور)
عباسعلي فلاحيان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي علوم اجتماعي و جامعه شناسي
خلاصه : پديده جهاني شدن در قرن بيست ويكم در ابعاد سه گانه خود (اقتصادي، سياسي و فرهنگي )نقش تعيين كننده ايي داشته . از اين رو شناسايي ويژگيها و آثار اين فرآيند بر آموزش و پرورش ، منافع مردم و كشورها را بيش از پيش به هم تنيده كرده و علاوه بر كالا و خدمات ، افكار و دانش بشري را نيز آسانتر مي كند . جهاني شدن تعليم و تربيت و از جمله نظام آموزش و پرورش ايران مي باشد . نتايج بدست آمده در مورد نحوه تأثير گذري جهاني شدن بر آموزش و پرورش ايران و عمده ترين چالش هاي احتمالي كه نظام آموزش و پرورش ما در آينده با آن روبرو است . نشان مي دهدبا اتخاذ راهبردهاي آموزشي مطلوب و موثر كه در اين مقاله به آن اشاره مي شود .مي توان برچالشها پيشرو فايق آمد .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICSS01-ICSS01_031.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/11/5
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/3
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.