×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: استراتژي پيش بين در كنترل مستقيم نيرو جهت كاهش ريپل نيروي موتور سنكرون مغناطيس دائم خطي
پدیدآورندگان : عادل دريس زاده (پديدآور)
مجتبي خليليان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سيزدهمين كنفرانس دانشجويي مهندسي برق ايران
خلاصه : در اين مقاله يك روش جديد و موثر براي كاهش ريپل هاي نيروي موتور سنكرون مغناطيس دائم خطي PMLSM كه با روش كنترل مستقيم نيرو DTC درايو ميشود ارائه شده اس ت. در اين روش بدون آنكه تغييري در ساختار روش DTC كلاسيك ايجاد شود كه باعث پيچيدگي آن در اجرا گردد، عيب اصلي اين روش كه وجود ريپل هاي بزرگ نيرو است، تاحدود زيادي جبران شده است. بدون آنكه حسن اصلي روشDTC كه همانا سادگي ساختار آن است، از بين برو د. در اين روش، به جاي آنكه يك بردار ولتاژ غير صفر به طور كامل در طول يك دوره ي كنترل (دوره ي نمونه برداري) به موتور اعمال شود، شيب افزايشي و شيب كاهشي نيرو موتور پيش بيني مي گردد. و با در نظر گرفتن اين شيب ها يك استراتژي مدولاسيون بردارهاي ولتاژ غير صفر و بردارهاي ولتاژ صفر در طول يك دوره ي كليدزني و جهت كمينه سازي معادله ي مقدار موثر ريپل نيرو ارائه مي گردد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ISCEE13-ISCEE13_360.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/14
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.