×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل سرعت موتور سنكرون مغناطيس دائم با آهنرباي داخلي در محدودهي كامل سرعت با استفاده از فيدبك حالت
پدیدآورندگان : سجاد معدن زاده (پديدآور)
علي عابديني (پديدآور)
احمد رادان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : بيست و هفتمين كنفرانس بين المللي برق
خلاصه : در اين مقاله يك روش كنترلي موتور سنكرون مغناطيس دائم با آهنرباي داخلي 1 ارائه ميشود. اين روش از تئوري كنترلي فيدبك حالت بهره ميبرد. ماتريس بهره كنترلر با استفاده از روش كنترل بهينه بدست ميآيد. معادله حالت غيرخطي IPMSM با استفاده از روش خطي سازيفيدبك 2 كه مبتنيبر تئوري ديفرانسيل هندسي 3 است خطي ميشود. اين روش كنترليIPMSM را با استفاده از استراتژي كنترلي ماكزيمم گشتاور بر آمپر 4 درناحيه عملكردي گشتاور ثابت و استراتژي كنترلي مبتني بر تعقيب محدوديت ولتاژ 5 در ناحيه عملكردي تضعيف ميدان كنترل ميكند. يك تخمينگر گشتاور بار استفادهميشود، مقدار بدست آمده در جريان خطي سازي بكار گرفته ميشود. در نهايت، شبيه سازي با استفاده از نرمافزارMATLAB/SIMULINKبراي تاييد تاثير و درستي روش كنترلي انجام ميشود
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSC27-PSC27_140.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/10/19
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.