×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: رابطه مديريت استراتژيك منابعانساني با رشد بهره وري مراكز اموزش عالي
پدیدآورندگان : مهسا پرنيان (پديدآور)
مريم يزدان پناه (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس جهاني روانشناسي و علوم تربيتي، حقوق و علوم اجتماعي در آغاز هزاره سوم
خلاصه : امروزه براي پاسخگويي به چالشهاي رقابتي پيش روي سازمان و دستيابي به اهداف بقا و سودآوري در دنياي كنوني يكي از مولفه هاي افزايش دهنده موفقيت براي سازمانها متمركز شدن بر وظيفه مديريت استراژيك منابع انساني است كه هدف از ان ايجاد چشم اندازي است كه با آن مسائل اساسي مرتبط با كاركنان مشخص مي شود نيروي انساني به عنوان منبعي منحصر به فرد براي سازمان محسوب مي شود اتخاذ استراتزيهاي مناسب براي مديريت اين منابع دغدغه اصلي مديارن ارشد سازمانها م باشد و از انجا كه همه مديران خواهان افزايش رشد بهره وري و در سازمان خود مي باشند بايد از همين منبع استراتزيك شروع كرده چراكه به دليل اهميت بالاي ان، اين بهر وري كاركنان است كه در نهايت رشد و بهره وري سازمان را به دنبال دارد هدف از اين پژوهش بررسي رابطه بين مديريت استراتژيك منابع انساني و رشد و بهره وري مراكز اموزش عالي است جامعه آماري كاركنان اداره اموزش عالي به تعدا 120 نفر مي باشند كه براساس جدول مورگان گرجسي انتخاب شدند. ابزار جمع آوري اطلاعات پرسشنامه محقق ساخت كاركردهاي مديريت منابعانساني و همچنين پرسشنامه هرسي و گلداسميت مي باشد جهت تجزيه و تحلي داده ا از آزمونهاي معتبر همبستگي پيرسون و ازمون رگرسيون استافده گرديد نتايج تحقيق حاكي از اناست كه بين مديريت استراتزيك منابع انساني و رشدو بهره وري مراكز اموزش عالي رابطه معناداري وجود دارد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PESLSBTM01-PESLSBTM01_700.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/8
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/29
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.