×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: غاية المراد في شرح الارشاد
پدیدآورندگان : -1 شهيد اول محمد بن مكي عاملي(786) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : فـقــــه
وضعیت نشر : چهارم جادي الثاني 969
مشخصات فیزیکی : 26×19
یادداشت : , خط نستعليق,در قزوين براي(محمدا)، عناوين شنگرف، در حاشيه تصحيح شده و كار مقابله روز جمعه سوم جمادي الاول 1028 پايان يافته است، روي برگ اول چند يادداشت و تملك موسي الخمايسي و جعفر بن السيد باقر با مهر بيضوي «جعفر الحسيني» و مير احمد ابن موسي و جعفر بن خضر ديده مي شود، در صفحه آخر يادداشتي از شرف الدين محمد مكي عاملي از ذريه شهيد اول مشهود است، پس از كتاب صفحه ايست داري چند يادداشت بخط عندالنبي بن احمد بن ابراهيم درازي بحراني پس از آن صورت اجازه علامه حلي به سيد مهنا بن سنان آمده كه محمد بن احمد مشهور به معروف به تاريخ ذي القعده 894 نوشته است، جلد مقوائي عطف تيماج قهوه اي.
شناسه : oai:zakhair.net/011995
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.