×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ادعيه و ختومات
عنوان: [ادعيه و ختومات]
----
پدیدآورندگان : ناشناخته (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : ادعيه
وضعیت نشر : قرن 13
مشخصات فیزیکی : 5/14×20
یادداشت : ,جُنگى است شامل ادعيه،اوراد،ختومات و طلسمات براى حاجتهاى گوناگون. از جمله مطالب مندرج در اين جنگ است: شرح دعاى عكاشه و متن آن،يس مغربى با ذكر خواص آن،شرح و متن دعاى مشلول،خواص چهل اسم،شرح درود اكبر،سوره يس مكيه،دعاى كميل،طريق ختم سوره توحيد،دعاى ام الصبيان كبير،حرز ابى دجانه،باب الحب در عقد النوم،باب در عمل بو على سينا،باب الحب والاحضار،باب ششم در عقد النوم،باب هفتم در عقد اللسان،باب هشتم در عقد شهوت،رساله در شرح چند از اسماء الله برگرفته از كتاب قيس كه از تصنيف ابوالعباس بونى بيرون آورده اند و . . ., خط نسخ,بدون نام كاتب،عناوين شنگرف،در حواشي برخي صفحات نيز ادعيه و اورادي ثبت شده است. جلد تيماج قهوه اي فرسوده با ترنج و سرترنج،عطف پارچه سياه.,نسخه از انجام افتادگي دارد.
شناسه : oai:zakhair.net/042979
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما
1392/02/03
علي حكيمي
0
1
پاسخ به دیدگاه
سلام عليكم!
با تشكر از خدمات كه ارائه مينماييد. انشاءالله كه خداوند به شما توفيقات بيشتر عنايت فرمايد.
بعضي كتبي كه در سايت قرار داده شده، در دسترس قرار نمي گيرد. نميدانم علت آن چيست. اگر در دسترس قرار دهيد، خيلي خوب و عالي ميشود.
1392/02/03
- پوررمضانی
0
0
پاسخ به دیدگاه
صاحب محتوای اصلی این اثر مجمع ذخایر اسلامی (کدنا) است و هنوز شی دیجیتال آن را در اختیار کنسرسیوم محتوای ملی قرار نداده است.

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.