×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آشنايي با تحقيق در عمليات-برنامه ريزي خطي، پويا و با اعداد صحيح - جلد اول
پدیدآورندگان : بازرگان , محمدباقر , 1323- (مترجم)
محمدهادي شفيعيها (ویراستار)
رحمت‌الله حسين‌بر (ویراستار)
حمدي.طه (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مرکز نشر دانشگاهی

وضعیت نشر : مركز نشر دانشگاهي ، چاپ يازدهم-1387
مشخصات فیزیکی : وزیری
فهرست مطالب : فصل 1 مبانی تحقیق در عملیاتlt;brgt;lt;brgt;قسمت I برنامه ریزی خطی برنامه ریزی پویا و برنامه ریزی با اعداد صحیحlt;brgt;lt;brgt;فصل 2 برنامه ریزی خطی كاربردیlt;brgt;فصل 3 روش سیملكسlt;brgt;فصل 4 مسئله دوگان و تحلیل حساسیتlt;brgt;فصل 5 مسئله ترابریlt;brgt;فصل 6برنامه ریزی خطی و پارامتری پیشرفتهlt;brgt;فصل 7 برنامه ریزی پویانlt;brgt;فصل 8 برنامه ریزی با اعداد صحیح
یادداشت : این جلد از كتاب آشنایی با تحقیق در عملیات به برنامه‌ریزی خطی (شامل مباحثی چون برنامه‌ریزی خطی كاربردی، روش سیمپلكس، مساله دوگان و تحلیل حساسیت، و برنامه‌ریزی خطی و پارامتری پیشرفته) و نیز برنامهریزی پویا و برنامه‌ریزی با اعداد صحیح اختصاص دارد.این جلد ترجمه قسمت اول متن انگلیسی كتاب است. اصل انگلیسی كتاب از كتابهای بسیار معروف در زمینه تحقیق در عملیات است و سه قسمت دارد. ترجمه قسمتهای دوم و سوم آن، كه به‌ترتیب درباره مدلهای احتمالی و برنامه‌ریزی غیرخطی است، در جلد دیگری انتشار خواهد یافت.
شناسه : oai:iup.ir/622
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/11/11
تاریخ تغییر رکورد : 1390/4/22
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.