×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آموزه هاي حقوق كيفري
عنوان: آموزه هاي حقوقي
پدیدآورندگان : صاحب امتياز: دانشگاه علوم اسلامي رضوي؛ مدير مسوول: محمدباقر فرزانه (حجة الاسلام)؛ سردبير: علي حسين نجفي ابرندآبادي (دكتر) (پديدآور)
نجفي ابرندآبادي، علي حسين، 1328- (پديدآور)
دانشگاه علوم اسلامي رضوي (پديدآور)
محمدباقر فرزانه (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : نشریه
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : حقوق‌ جزا (فقه‌)
وضعیت نشر : مشهد(خراسان رضوي-ايران) : آستان قدس رضوي ، 1388 - 1389
مخاطب : خاص
یادداشت :
اولين سال انتشار: پاييز‎۱۳۸۰ (آموزه هاي حقوق کيفري:‎۱۳۹۰) ترتيب انتشار: دوفصلي دوره تاریخی: جمهوری اسلامی
شناسه : 3235509
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/4/12
تاریخ تغییر رکورد : 1399/4/22
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبداده هاي الکترونيکينشانی ناشر: مشهد:ص.پ:۴۶۱-‎۹۱۷۳۵دورنگار: ‎۰۵۱-۳۲۲۳۰۷۷۲‎ تلفن: ‎۰۵۱-۳۲۲۳۰۷۷۲‎ يادداشتها: نوع:علمي روش:تحليلي/پژوهشي به دليل عام و کلي بودن نشريه "الهيات و حقوق"، اين مجله تفکيک به ‎۵ عنوان فرعي شد:‎۱. آموزه هاي قرآني-حديثي ‎۲.آموزه هاي حقوقي ‎۳.آموزه هاي فقهي ‎۴.آموزه هاي فلسفي-کلامي ‎۵.آموزه هاي حقوق کيفري يازده شماره حقوقي اول اين نشريه با عنوان "الهيات و حقوق" (ويژه حقوق) منتشر شده است و ش۱۲ (۳۲)-‎۱۴ (تابستان‎۱۳۸۸-زمستان‎۱۳۸۹) با نام "آموزه هاي حقوقي" و دوره جديد آن از شماره ‎۱ (بهار و تابستان‎۱۳۹۰) با عنوان "آموزه هاي حقوق کيفري" منتشر شده است.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.