×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: رويتگر گشتاور بار بر اساس رويتگ رهاي سرعت و گشتاور موتور القايي كنترل برداري شده
پدیدآورندگان : سمكو گلابي (پديدآور)
محمد باقر بنا شريفيان (پديدآور)
ابراهيم بابائي (پديدآور)
محمد رضا كرمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : بيست و ششمين كنفرانس بين المللي برق
خلاصه : براي درايو كششي يك موتور القايي توان بالا كنترل برداري شده، يك رويتگر گشتاور بار بر اساس رويتگر هاي سرعت و گشتاور الكترو مغناطيسي موتور، مطرح شده است . عملكرد اين رويتگر براي محاسبه ي گشتاور بار در حالات گذرا نيز اصلاح شده است. رويتگر سرعت براي كنترل بدون سنسور درايو نيز به كار مي رود. از رويتگر گشتاور بار مي توان در يك سيستم خطا ياب كه با مقايسه ي بين مقادير گشتاور بار رويت شده و واقعي كه به صورت اطلاعات ذخيره شده در مركز نگه داري موجود بوده استفاده كرد كه در موقع خطا آلارم مي دهد. نتايج شبيه سازي عملكرد رويتگر ها و سيستم خطاياب را تائيد مي كند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSC26-PSC26_172.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/12/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/10
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.