×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بيماريهاي درختان ميوه هسته دار
پدیدآورندگان : آگاوا (پديدآور)
زهر (پديدآور)
برد (پديدآور)
ريچي (پديدآور)
اوريو (پديدآور)
اويموتو (پديدآور)
سيدمحمد اشكان (مترجم)
محمدرضا داهي (ویراستار)
نوع : متن
جنس : کتاب
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مرکز نشر دانشگاهی

وضعیت نشر : مركز نشر دانشگاهي ، چاپ دوم -1393
مشخصات فیزیکی : وزیری
فهرست مطالب : فهرست, , بخشبیماریهای واگیردار, بیماریهای قارچی, بیماریهای میوه, بیماریهای برگساره‎ای, شانكرها سوختگیها و چوب پوسیدگیها, گیاهان انگلی, بیماریهای باكتریایی, بیماریهای شبه میكوپلاسمایی, بیماریهای كه از نماتودهای انگل گیاهی ایجاد می‎شود, بیماریهای ناشی از ویروسها وعوامل شبه‎ویروسی, ویروسها یا بیمارگرهایی كه با كنه‎ها حشرات و نماتودها انتشار پیدا می‎كنند , ویروسها و بیمارگرهایی كه با پیوند انتشار پیدا می‎كنند , , بخشبیماریهای غیرواگیردار(اختلالهای فیزیولوژیكی و ژنتیك), اختلالهای ژنتیكی و فیزیولوژی كم اهمیت , اختلالهای محیطی
یادداشت :
برای تهیه این كتاب از پژوهشگران چه امریكایی و چه از سایر كشورهای استفاده شده است و موضوعهای زیادی را در این اثر گردآورده شده است. در این مجموعه 89 بیماری عفونی شامل 49 بیماری قارچی، 6 بیماری باكتریایی، 8 بیماری شبه میكوپلاسمایی، 26 بیماری ویروسی و شبه ویروسی، چند گونه گیاه انگلی، تعدادی از نماتودهای انگل گیاهی متعلق به چهار جنس مهم، و 46 بیماری غیرعفونی شامل 13 ناهنجاری فیزیولوژیكی و ژنتیكی، 25 ناهنجاری محیطی، و 8 ناهنجاری مربوط به تغذیه -كه در باغهای درختان میوه هسته‎دار جهان یافته‎اند- توصیف شده است. یكصدو شصت و هشت تصویر رنگی عالی كتاب راهنمای ارزنده‎ای برای كارشناسان قرنطینه گیاهی، و نیز پژوهشگران و استادان این رشته و درس است.
شناسه : oai:iup.ir/1119
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/9/25
تاریخ تغییر رکورد : 1394/5/18
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.