×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مدل ني: فرايند برنامه ريزي راهبردي اموزش عالي با رويكرد اموزش از راه دور
پدیدآورندگان : سهم الدين نادري (پديدآور)
حسيني، ميرزاحسن (پديدآور)
سيدعلي اكبر احمدي (پديدآور)
سپيده متفقي زنوز (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : پنجمين كنفرانس بين المللي مديريت استراتژيك
خلاصه : امروزه برنامه ريزي راهبردي فرايند مهمي براي موفقيت و در اغلب موارد بقاي موسسات اموزش عالي است شايد زمانيكه اجرا و توسعه برنامه هاي اموزش از راه دور مورد بررسي قرار مي گيرند اين امر اهميت بيشتري مي يابد با توجه به شتاب تغيير و تحولات علمي جهاني شدن افزايش شدت رقابت و توسعه مراكز اموزش عالي در سرتاسر جهان اغلب موسسات در پي اجرا و توسعه برنامه هاي اموزش از راه دور هستند ادغام برنامه هاي اموزش از راه دور با چشم اندازها و برنامه هاي استراتژيك كلي تر ضروري است و دانشگاها بدون الگو برنامه ريزي استراتژيك نمي توانند اينده اي پربار داشته و با چالشهاي پيش رو مقابله نمايند دراين مقاله با توجه به كسرت تكرار ادبيات موضوع برنامه ريزي استراتژيك از آنها گذر نموده و با استفاده از منابع و اخرين دستاوردهاي مرتبط در حد اين مجال به بررسي برنامه ريزي استراتژيك دانشگاهي و الگوهاي موجود دراين زمينه پرداخته و به منظور دستيابي به الگوي مناسب پياده سازي برنامه هاي اموزش از راه دور و استخراج راهبردهاي كاربردي اموزش عالي و موسسات اموزشي مدل ني به عنوان الگويي كارامد ارائه مي گردد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICSM05-ICSM05_136.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/7/26
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.