×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نجوم
پدیدآورندگان : ناشناخته (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : نجوم منظوم
وضعیت نشر : سده دوازدهم
مشخصات فیزیکی : 15×7
یادداشت : ,اسامي ائمه و ماهها و سعد و نحس ايام و مطالب ديگر به شعر گزارش داده شده است در پايان نيز 3 برگ به نثر آمده است., خط نسخ و شكسته نستعليق زيبا,در حاشيه تصحيح گرديده، حاشيه نويسي شده و در انجام نيز جدول نجومي دارد. روي برگ «26» طلسمي ترسيم شده است كه احتمالاً يكي از نوادگان ميرزا حسن حسيني زنوزي از روي خط جدش استنساخ كرده است و در پشت همان برگ دستخط «حاج رضا طاهري فرزند ميرزا خليل» به سال 1348 ش به چشم مي خورد. لبه برگها اندكي فرسوده شده است. عنوانها و نشانيها شنگرف، كاغذ فرنگي، آهار مهره شده.
شناسه : oai:zakhair.net/019440
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.