×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل مقاوم موتور القايي نسبت به تغييرات بار
پدیدآورندگان : فرشاد مقرب طهراني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : قدرت
وضعیت نشر : دومين كنفرانس ملي مهندسي برق
خلاصه : در اين مقاله يك طرح كنترلي پايدار براي كنترل سرعت موتور القايي با استفاده از روش كنترل مدلغزشي معرفي شده است دراين روش كنترلي سرعت توسط حلقه كنترل خارجي كنترل شده و از روش كنترل برداري در حلقه كنترل داخلي نيز استفاده شده است. در ابتدا روش كنترل مو لغزشي معرفي شدهاست سپس چگونگي بكارگيري اين نوع كنترل كننده در ساختار سيستم كنترلي نشان داده شده است در ادامه قانون كنترلي و حوزه تعريف پارامترهاي كنترل كننده مد لغزشي مشخص شده است. پس از ان پاسخ ديناميكي و عملكرد آن با طرح متعارف كنترل برداري كه از كنترل كننده PI در حلقه خارجي كنترل سرعت استفاده مي شود. با شبيه سازي مقايسه شده است. سپس به تاثير مقدير پارامترهاي كنترل كننده بر عملكرد درايو پرداخته شده است و در نهايت بر خلاف ساير شبيه سازي ها كه از پديده اشباع مغناطيسي در مدلسازي موتور صرفه نظر مي گردد اين پديده در نظر گرفته شده است و سپس رفتار ديناميكي هر دو ساختار كنترلي كه از كنترل كننده هاي لغزشي و PI بهره برده اند با يكديگر مقايسه شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NEEC02-NEEC02_174.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/11/7
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.