×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تاثير استقرار دفتر مديريت پروژه در پروژه هاي سازمان هاي پروژه محور
پدیدآورندگان : مريم صادقي (پديدآور)
محمد انيسه (پديدآور)
زينب انيسه (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي مدل ها و تكنيك هاي كمي در مديريت
خلاصه : امروزه دانش مديريت پروژه يكي از مهم ترين عوامل موفقيت سازمان هاي پروژه محور مي باشد كه اين امر برپروژه ها و سازمان تاثير مثبت بسزايي دارد. يكي از اين عملكردهاي مديريت پروژه استقرار دفتر مديريت پروژه دراين سازمان ها مي باشد كه با يكسوسازي و هماهنگي بين پروژه هاي تحت نظارت سازمان باعث پيروزي بيشتر اينپروژه ها مي شود. با تغيير روند در سازمان هاي پروژه محور ممكن است عملكرد و اثربخشي عوامل موثر شركتبهبود و يا ضعيف گردد و از اين آمار به دست آمده مي توان تا حدودي آينده شركت را پيش بيني نمود. امروزه باتوجه به گسترش و نيازهاي روزافزون جامعه به پروژههاي عظيم يكي از مشكلات مهم و اساسي مديران ارشدسازمان هاي پروژه محور، بررسي راه كارهاي اقتصادي خود به صورت پروژه، كنترل و مديريت بخش هاي مختلف اينپروژه ها (نظير مديريت زمان، هزينه و تخصيص منابع) است. بنابراين شركت هاي پروژه محور به دنبال راه كارهاييبراي كاهش هزينه ها و عملكرد بهتر هستند. لذا به نظر مي رسد كه يكي از اين راه كارهاي بهبود، استقرار دفترمديريت پروژه مي باشد.اين مقاله با جمع آوري اطلاعات از منابع معتبر و تحليل و تفسير آن ها با استفاده از ابزارهاي گوناگون، عملكردعمليات ها در پروژه هاي شركت مترو را مورد بررسي قرار داده و با برنامه اصلي مقايسه نموده و مورد تجزيه و تحليلقرار مي دهد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-QMTM01-QMTM01_046.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/3/19
تاریخ تغییر رکورد : 1396/3/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.