×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي كيفيت زندگي دانشگاهي دانشجويان دانشگاه فرهنگيان (مطالعه موردي: مركز آموزش عالي بيت الهدي آمل)
پدیدآورندگان : زهرا اكبرزاده (پديدآور)
خديجه فرهادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : پوستر
وضعیت نشر : ششمين همايش سراسري آسيب هاي پنهان زيست دانشجويي
خلاصه : هدف اصلي اين مطالعه بررسي كيفيت زندگي دانشگاهي دانشجويان دانشگاه فرهنگيان است بر اين اساس در اين مطالعه از مدل توسعه يافته سيرجي استفاده شده است. روش پژوهش توصيفي بوده و به اين منظور تعداد ..... دانشجو دختر و پسر در حال تحصيل در دانشگاه فرهنگيان بيت الهدي شهرستان آمل و روش نمونه گيري تصادفي انتخاب شدند. كيفيت زندگي دانشگاهي دانشجويان با استفاده از مقياس طراحي شده سيرجي و همكاران در سه بعد رضايت از بعد آموزشي- اجتماعي – تسهيلات و امكانات مورد بررسي قرار گرفت. براي تجزيه و تحليل اطلاعات از نرم افزار Lisrel براي تحليل عاملي تاييدي و نرم افزار SPPSبراي بررسي پايايي پرسشنامه و آزمون T تك نمونه اي براي بررسي فرضيات تحقيق استفاده گرديد. نتايج حاصل از مطالعه بيانگر رضايت دانشجويان مشغول به تحصيل در دانشگاه فرهنگيان بيت الهدي آمل ازهر يك از ابعاد آموزشي ، اجتماعي و رفاهي منجر به رضايت از كيفيت زندگي آنان در فضاهاي خوابگاه دانشجويي گرديده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-HIDDEN06-HIDDEN06_001.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/9/1
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/1
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.