×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: خوان پر نعمت
پدیدآورندگان : -1 زين بدر ( زين بن بدر ) غزني ( ق 8 ) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : متفرقه
وضعیت نشر : اول شوال 1262
مشخصات فیزیکی : 0
یادداشت : ,آنچه را مؤلف از سخنان شاه شرف الدين احمد بن يحيي منيري شنيده بود در كتابي به نام " معدن المعاني " گرد آورده و شنيده هاي خود را از 15 شعبان 749 تا آخر شوال 751 در كتاب حاضر آورده است . بيشتر مباحث اين كتاب اخلاقي و عرفاني و كلامي و بعضاً فقهي است كه در طي مجالسي آمده است ., خط نستعليق و عبارات عربي نسخ معرب,عناوين به قرمز ، در برگ پاياني مناجاتي از شرف الدين منيري آمده است .,نسخه حاضر جلد دوم كتاب مي باشد . كتابخانه دانشگاه كراچي ـ پاكستان 65691
شناسه : oai:zakhair.net/067072
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.