×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: الصحيفة السجادية
پدیدآورندگان : امام علي بن حسين سجاد (ع) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دعا
وضعیت نشر : سده 11 ق
مشخصات فیزیکی : 19×12
یادداشت : , خط نسخ زيبا,دو برگ اين نسخه دعاي روزهاي سه شنبه و چهارشنبه و مقدار اندكي از دعاي روز پنج شنبه بخط نازيبا نوشته شده است. وقفنامه نسخه به سال 1167ق در آغاز آمده است. داراي سرلوح صفوي با زمينه طلا و لاجورد، با گل و برگ اسليمي و بين سطور صفحه اول و دوم طلا و دندان موشي، صفحات مجدول به زر، مشكي و لاجورد، عناوين طلا و مشكي. نسخه در حاشيه تصحيح شده است، عنوانها و نشانيها طلا و مشكي، نوع كاغذ شرقي، نوع جلد دو رو؛ برون تيماج مشكي نيمه سوخته، ضربي با ترنج، سرترنج و لچك؛ عطف و مغزي قهوه اي؛ درون تيماج زرشكي.,الذريعة، ج 15، ص 18.
شناسه : oai:zakhair.net/018324
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.