×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كتاب دعا
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دعا
وضعیت نشر : پنجشنبه يازدهم ذي الحجه 1315
مشخصات فیزیکی : 19×12
یادداشت : ,دعاي صباح حضرت امير المؤمنين عليه السلام و دعاي «يا من تحل بن عقد المكاره» و دعاي «اللهم اني اعوذ بك من هيجان الحرص» در اين مجموعه انتخاب شده و ترجمه فارسي انها به صورت زير نويس نوشته شده و هر سطر از دعاي صباح نيز در يك رباعي به نظم كشيده شده است., خط دعاها نسخ معرب و ترجمه ها,پايان دعاي صباح، صفحه ها مجدول به زر و مشكي و لاجورد و سبز و شنگرف، ترجمه نثري و بيت دوم رباعيها شنگرف، روي برگ اول تملك لطفعلي بن محمد كاظم تبريزي به تاريخ ماه رجب 1325 در طهران ديده مي شود، جلد مقوائي عطف تيماج قهوه اي.
شناسه : oai:zakhair.net/07342
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.