×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: راه انداز جديد براي موتور رلوكتانس سوييچي
پدیدآورندگان : پريسا محموديان (پديدآور)
سيدابراهيم افجه اي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : نهمين كنفرانس دانشجويي مهندسي برق
خلاصه : جهت كاركرد صحيح يك موتور رلوكتانسي سوئيچي جريان هر فاز را مي بايستي در زماني كه اندوكتانس آن فاز رو به افزايش مي گذارد، به آن اعمال نمود و به اين ترتيب انرژي را از منبع تغذيه سيستم به هر يك از فازها منتقل كرد. حال جهت نائل آمدن به چنين نظمي به يك كنترلر و يك مبدل احتياج داريم. مدارهاي راه انداز مختلفي براي حركت موتور پيشنهاد شده كه هر كدام داراي مزيتها و معايبي هستند. روشهاي گوناگوني جهت كنترل موتور رلوكتانس سوئيچي وجود دارد . در اين روشها سعي شده است كه از كمترين اجزاء ممكن جهت كنترل هرچه بهتر و دقيقتر اين نوع موتورها استفاده شود . در اين مقاله يك مدار جديد از نوع توپولوژيc-dump براي اين منظور استفاده شده است. اين راه انداز داراي مزيت استفاده از كمترين و ساده ترين اجزاء ممكن مي باشد. همچنين احتياج به هيچ نوع كنترل براي تخليه انرژي خازن نمي باشد. اين مدار توسط نرم افزار شبيه سازي و همچنين در آزمايشگاه ساخته و با موفقيت آزمايش گرديد. نتايج بدست آمده از شبه سازي نتايج آزمايشگاهي را تاييد مي نمايد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ISCEE09-ISCEE09_111.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1386/12/13
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.