×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: الزامات بكارگيري دفتر مديريت پروژه در سازمانهاي پروژه محور
پدیدآورندگان : شعيب كاسه گر محمدي (پديدآور)
حمزه قنبري (پديدآور)
سيد يوسف هاشمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي نيارش شهر پايا
خلاصه : دفتر مديريت پروژه مفهومي است كه در مديريت پروژه ظهور كرده است. بيشتر ادبيات اين حوزه بر استفاده PMO در يك رويه خاص يا براي هدفي خاص متمركز شده اند. يكي از مهم ترين مفاهيم بوجود آمده سالهاي اخير در حوزه مديريت پروژه، دفتر مديريت پروژه و افزايش اهميت آن براي سازمانها بوده است. بدليل تاثيرات افزايش درآمدي آن، بيشتر سازمانها سعي ميكنند براي مديريت و پشتيباني پروژه آنرا تاسيس كنند. علاوه بر كاربرد در كنترل زمانبندي و مانيتورينگ فعاليتها در يك پروژه بزرگ امروزه در حال تبديل شدن به يك جز اساسي براي موفقيت هاي آتي سازمان است. با افزايش كاربرد جهاني دفتر مديريت پروژه، ضروري است اين نهاد در ايران نيز مورد توجه قرار گيرد و سازمانهاي پروژه محور ايراني در راستاي ايجاد و ارتقاي آن گام بردارند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-SCIENC01-SCIENC01_002.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/1/25
تاریخ تغییر رکورد : 1394/1/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.