×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: فرهنگ، رسانه و هنر
پدیدآورندگان : بهزاد برماسيان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : نخستين همايش ملي علوم تربيتي و روان شناسي
خلاصه : موضوع تحقيق فرهنگ ، رسانه و هنر است سه شاخصه اي كه در سازندگي و تربيت يك كشور نقش دارد كه براي هدف تعالي كشور به سمت دارايي نيروي انساني كارآ بر اساس برنامه ريزي درست و مهارت زا براي رفع نيازهاي كشور و رسيدن به استقلال همه جانبه سياسي ، اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي است . از جمله موارد قابل ذكر دسيسه دشمنان در تخريب فرهنگ و سنت كهن و با سابقه ايراني اسلامي از طريق بكارگيري تلبليغات و برنامه هاي منافي عفت خانواده مي باشد كه راه درست و اصولي راحت شدن از دست اين موجودات موزي تاريخ و فرهنگ غني و پرسابقه ايراني اسلامي و تكريم پاكي , صداقت و انسانيت معنوي و در خدمت بودن اقتصاد بعنوان وسيله اي در راستاي هدف شرافت وكرامت علوي است .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ASMJ01-ASMJ01_0624.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/12/17
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.