×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: فضائل الانام من مكاتيب حجة الاسلام
پدیدآورندگان : ابوحامد محمد بن محمد غزالي طوسي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : هستي‌ شناسي‌ عرفاني‌
وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : 0
یادداشت : ,مطالبي در اخلاق و عقايد ، پند و اندرز و فوائد تاريخي را مؤلف به گونه اي پراكنده نوشته و چون استفاده آن براي سالكان مشكل بوده لذا اين نامه ها در پنج باب جمع آوري شده با اين عناوين : 1 ـ نامه هايي كه به ملوك و سلاطين نوشته . 2 ـ به وزيران . 3 ـ به امرا و اركان دولت . 4 ـ به فقها و ائمه دين . 5 ـ فصول و مواعظ كه به هر وقت نوشته ., خط نسخ و عناوين بخط ثلث,ذريعه 16/256 ، فهرست نسخه هاي خطي فارسي 2/1299 و 1300 ، فهرست فارسي مشار 3/3751 و 3752 كتابخانه اياصوفيا ، استانبول ـ تركيه 4792
شناسه : oai:zakhair.net/065395
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.