×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: روشه هاي دو مرحله اي فازي
پدیدآورندگان : زهره فيروزي (پديدآور)
محبوبه رضايت (پديدآور)
صادق رضايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس ملي تحليل پوششي دادها
خلاصه : تحليل پوششي داده ها روشي براي اندازه گيري كارايي واحدهاي تصميم گيري همگن DMUs با چندين ورودي و خروجي است. در دنياي واقعي با مواردي روبه رو مي شويم كه DMU هاي تحت بررسي در ساختار داخلي خود، خود داراي مراحلي است. كه در ساده ترين حالت دو مرحله است. روش هاي متنوعي براي بررسي DMU هاي دو مرحله اي پيشنهاد شده است كه از مهمترين آنها روش كائو و هو آنگ و روش چن و همكاران است. با ورودي ها و خروجي هاي فازي روش هاي دو مرحله اي فازي بدست مي آيند، كه در مقاله روش هايي كه در اين زمينه ارائه شده است را مروري مي كنيم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-DEA04-DEA04_099.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/2/10
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/22
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.