×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: حرز يماني(دعاي سيفي)
پدیدآورندگان : منسوب به:حضرت اميرالمؤمنين علي بن ابي طالب عليه السلام، شهادت:40 ه، -1 (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دعا
وضعیت نشر : سده 9 ه
مشخصات فیزیکی : 14×9
یادداشت : ,دعاي معروفي است كه گفته شده رسول اكرم صلي الله عليه وآله هنگامي كه حضرت اميرالمؤمنين عليه السلام عازم يمن بودند به ايشان تعليم فرمودند. از دعاهايي است كه بسيار مورد توجه بوده و شرح هاي گوناگوني بر آن نگاشته شده، و شرائطي را براي تأثير اين دعا بيان كرده اند از جمله:اجازه استاد، طهارت، تصفيه باطن، لزوم خلوت، كتمان سر، آنكه نماز به قضا نياز نداشته باشند و . . . عبارت دعا در برخي نسخه ها متفاوت است., خط نسخ,در حاشيه تصحيح شده، در پايان بعد از دعاي سيفي، شرائط قرائت آن در يك برگ آمده است، رطوبت ديده و حاشيه زيرين برگها آسيب ديده است، عنوانها و نشانيها قرمز، نوع كاغذ شرقي.,الذريعة:394/6.
شناسه : oai:zakhair.net/021139
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.