×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: صحائف الاعمال
پدیدآورندگان : -1 حيدر بن نعمت الله طبسي(ق 11) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دعا
وضعیت نشر : شنبه نهم ربيع الثاني 1055
مشخصات فیزیکی : 26×19
یادداشت : ,دعاها و اعمال و مستحباتي كه در هر روز و هفته و ماه انجام داده مي شود، در يك فاتحه و سه صحيفه و يك خاتمه گرد آورده است: فاتحه در احوال نماز و دعا، صحيفه اول در اعمال يوميه، صحيفه دوم در اعمال هفته، صحيفه سوم در اعمال ماهها، خاتمه در اعمالي كه هميشه مي توان آنها را انجام داد، دوم ما شوال 1006 به پايان رسيده است., خط نسخ زيبا,عناوين و نشانيها شنگرف، صفحه ها مجدول به مشكي و زر و لاجورد و شنگرف و سبز، يازده برگ قبل از كتاب و حاشيه ها و از برگ 345 به بعد داراي دعاهاي متفرقي است كه كاتب آنها را افزوده است، صفحه اول داراي سرلوح رنگين كوچك، روي برگ 429 يادداشتي كه محمد علي حسيني شيرازي ملقب به مشير الملك به تاريخ 125؟ نوشته است، در صفحه آخر تملك محمد صادق شريفي آصفي به تاريخ 1191 و يادداشت بهاءالدين بن محمد هاشم الحسيني به تاريخ شب يكشنبه 16 شوال 1157 و محمد رضا بن محمد صادق شريفي آصفي ديده مي شود، جلد دورو تيماج رو مشكي ضربي پشت قرمز.
شناسه : oai:zakhair.net/01983
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.