×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: شناخت رمزنگاري پساكوانتومي
پدیدآورندگان : عاطفه تركمن (پديدآور)
حسين. پيل آرام (پديدآور)
رحيم. طلوعي (پديدآور)
مريم. ميرزا خواه (پديدآور)
وحيد. يوسفي پور (پديدآور)
مهراب. نجفيان (پديدآور)
زهرا فردوسي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : امضاي ديجيتال
مشبكه مبنا
رمزنگاري پسا كوانتومي
ايزوجني مبنا
كد مبنا
چند متغيره
مبتني بر چكيده ساز
زنجيره بلوكي
وضعیت نشر : - تهران : مركز تحقيقات مخابرات ايران ، 1398
خلاصه : چکیده: در این گزارش ابتدا گروههای تحقیقاتی فعال در حوزه رمزنگاری ساکوانتومی در جهان معرفی خواهد شد، سپس استانداردهای موجود یا در حال کار در این حوزه بررسی میشود. بعد از آن به بررسی حوزه های مختلف رمزنگاری پساکوانتومی ازجمله رمزنگاری مشبکهمبنا، رمزنگاری کدمبنا، رمزنگاری چندمتغیره، رمزنگاری مبتنی بر چکیدهساز، رمزنگاری ایزوجنیمبنا پرداخته میشود و در هر حوزه، مفاهیم ریاضی آن حوزه، مسائل سخت و طرحهای رمزنگاری شامل رمزگذاری کلید عمومی، امضای دیجیتال و ... بررسی میشود. همچنینlt;br/gt;طرحهای ارائه شده در فراخوان NIST برای استانداردسازی رمزنگاری پساکوانتومی مورد بررسی قرار میگیرد. در نهایت فناوری زنجیره بلوکی معرفی شده و چالشها و رویکردهای آن در فضای پساکوانتومی بررسی میشود.
یادداشت :
کد پروژه 630970510 .lt;br/gt;کد گزارش ICTS.630000000.TCH.630970510.03V1 .lt;br/gt;پروژه quot;شناخت علم و فناوری رمزنگاری کوانتومیquot; .lt;br/gt;
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/14507
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/6/30
تاریخ تغییر رکورد : 1399/7/1
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.