×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل درايو موتور سنكرون مغناطيس دائم در حالت خطاي اينورتربا استفاده از روش تغيير جريان مرجع
پدیدآورندگان : حسن حسيني (پديدآور)
محمدعلي شمسي نژاد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : بيست و هفتمين كنفرانس بين المللي برق
خلاصه : با توسعه مواد مغناطيسي، ماشينهاي مغناطيس دائم درصنايع مختلف مورد توجه قرار گرفته اند. بروز خطا در اين ماشينها و درايوشان، به علت وجود رتور مغناطيسي در حال گردش، چالشهاي خاصي را ايجاد كرده اس ت. عيب يابي سريع و صحيح درايو ميتواند سبب خسارات كمتر و تداوم عملكرد آن در سطوح توان كمتر گردد. در « قابليت تحمل » اين مقاله، سه روش پيشنهاد مي شود كهيك يا چند خطا از خطاهاي واقع در مدار اينورتر را دارا بوده تا در زمان بروز خطا، قادر به حفاظت از سوئيچ ها و سيمپيچ هاي موتور باشند و در عين حال، كاركرد موتور را (البته در سطح توان احتمالاً كمتر) تضمين كنند. كليه روش هاي پيشنهادي با استفاده از نرم افزار متلب 1 شبيه سازي شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSC27-PSC27_051.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/10/19
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.