×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بهبود عملكرد موتور سنكرون آهنرباي دائم با افزايش گشتاور راه اندازي و كاهش تلفات
پدیدآورندگان : عليرضا كهربائيان (پديدآور)
سيدمحمدتقي نبوي رضوي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : بيست و چهارمين كنفرانس بين المللي برق
خلاصه : در اين مقاله سعي شده است تا با تلفيق دو ايده متفاوت درزمينه كنترل برداري موتور آهنرباي دائم، رفتار آن بهبود داده شود. در روش پيشنهاد شده براي بهبود پاسخ سيستم به تغييرات بار و مرجع سرعت، جريان محور ي d به گونه اي اعمال ميشود كه بيشترين گشتاور را در لحظات گذرا ممكن سازد. از سوي ديگر در حالت پاياي سيستم اين جريان به گونه اي اعمال ميشود كه تلفات موتور به حداقل برسد. بر اين اساس ضمن بهبود سرعت پاسخ ها ، تلفات ماشين نيز كاهش ميابد. نتايج شبيه سازي بهبود رفتار موتور را تحت كنترل پيشنهادي تاييد ميكند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSC24-PSC24_130.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/12/28
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.