×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مبادي هندسه جبري
پدیدآورندگان : پكا ككالاينن (پديدآور)
لري كاهانپا (پديدآور)
محمدهادي شفيعيها (ویراستار)
رحيم زارع نهندي (مترجم)
كارن اس. اسميت (پديدآور)
ويليام ترويز (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مرکز نشر دانشگاهی

وضعیت نشر : مركز نشر دانشگاهي ، چاپ اول-1384
مشخصات فیزیکی : وزیری
فهرست مطالب : 1- چندگوناهای جبری آفینlt;brgt;#x0D;2- مبانی جبریlt;brgt;#x0D;3- چندگوناهای تصویریlt;brgt;#x0D;4- چندگوناهای شبه تصویریlt;brgt;#x0D;5- ساختمانهای معروفlt;brgt;#x0D;6- همواریlt;brgt;#x0D;7- هندسه دوسوگویاlt;brgt;#x0D;8- در باب نگاشتها به فضای تصویری
یادداشت :
هدف این كتاب توصیف اصول زیربنایی هندسة جبری است همراه با بخشی از پیشرفتهای مهم آن در سدة بیستم و مسائلی كه امروز محققان این شاخه را به خود مشغول كرده است. مخاطبان كتاب دانشجویان ریاضی و علاقه مندانی هستند كه با هندسة جبری آشنایی ندارند ولی مشتاقند با كمترین پیشنیاز، از مبانی و اهداف آن برآوردی پیدا كنند. مفاهیم جبری مختصری فراتر از یك درس پایه در جبر خطی دانسته فرض شده اند. كارن اسمیت دانشیار ریاضی دانشگاه میشیگان است كه بارها در فنلاند تدریس كرده است. لری كاهانپا و پگا ككالاینن از ریاضی دانان فنلاندی شركت كننده در كلاسهای هندسة جبری خانم اسمیت در آنجا بوده اند. ویلیام ترویز استادیار ریاضی آكادمی علوم نیروی دریایی امریكا در آناپولیس مریلند است.
شناسه : oai:iup.ir/820
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/9/22
تاریخ تغییر رکورد : 1391/11/13
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.