×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل سرعت موتور سنكرون مغناطيس دائم با استفاده از روش خطي سازي فيدبك
پدیدآورندگان : صفيه ايزد (پديدآور)
محمود قنبري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : دومين همايش ملي مهندسي برق ايران
خلاصه : در اين مقاله كنترل سرعت يك موتور سنكرون مغناطيس دائم با روش خطي سازي فيديك مورد مطالعه قرار گرفته است. با توجه به رفتار غيرخطي موتور سنكرون مغناطيس دائم، بهره گيري از روش خطي سازي فيديك كه يك روش كنترل غيرخطي مي باشد موجب بهبود عملكرد اين ماشين مي گردد. در حقيقت با بهره گيري از روش خطي سازي فيدبك ورودي- خروجي كنترلر مناسبي براي سيستم مذكور طراحي مي گردد. جهت نمايش برتري كنترلر طراحي شده، آن را با كنترلر pid خود تنظيم فازي مورد مقايسه قرار مي دهيم كه نتايج، نشان از بهبود عملكرد سيستم دارد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-INCEE02-INCEE02_090.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/4/19
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.