×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تدوين نقشه راه توسعه علم و فناوري افتا مبتني بر روش‌شناسي آينده‌نگاري: تعريف مفاهيم و واژگان كليدي در نگاشت علم و فناوري افتا
پدیدآورندگان : محسن نادري‌منش (پديدآور)
علي شماعي (پديدآور)
هومن هاشمي (پديدآور)
سياوش ملكي‌فر (پديدآور)
عبدالحسين شيباني (پديدآور)
صالح بينش‌نيا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : افتا
ره‌نگاشت
واژگان كليدي
وضعیت نشر : -تهران، : پژوهشگاه فضاي مجازي ، 1392
خلاصه : در این گزارش که در قالب پروژه تدوین نقشه‌راه توسعه علم و فناوری افتا مبتنی بر روش‌شناسی آینده‌نگاری، ارائه می‌گردد، واژگان کلیدی حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات فهرست شده است. تعداد این واژگان به دویست و سی و دو واژه می‌رسد که علاوه بر معادل انگلیسی واژه‌ها، تعریف هر کدام نیز ارائه شده است. از مجموع 240 واژه، 16 واژه مربوط به فرایند تدوین ره‌نگاشت و مابقی مربوط به حوزه افتا است.
یادداشت :
مستخرج از پروژه: تدوین نقشه راه توسعه علم و فناوری افتا مبتنی بر روش‌شناسی آینده‌نگاریlt;br/gt;کد پروژه: 8935121lt;br/gt;
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/14524
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/7/2
تاریخ تغییر رکورد : 1399/7/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.