×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اصل عدم قطعيت در آگاهي كيهاني
پدیدآورندگان : محمدحسين عصاره (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين همايش نجوم و اختر فيزيك
خلاصه : سال نجوم، بهانه اي مناسب براي مرور دانسته ها و نادانسته هاي ما در علوم كيهاني است. در عمر تقريبي پانزده ميليارد ساله جهان، بشر با زمان ناچيز د ه هزار ساله عمر خود وقايع بيشماري را پشت سر گذاشته و هر چه به جلوتر آمده، به حقايق حيرت انگيزتري پيبرده است. دريافت هاي علمي نجوم قرون اخير بيش از ميزان آن در تمام ادوار تاريخ بشر بوده و هيچ چيز شگفت انگيزتر از اين يافتهها و حقايق نبوده است. از هنگامي كه بشر آموخت به گونه اي تحليلي فكر كند، مرزهاي وسيعي را درنورديد و با اتكاء به فرضيات خود، مجهولات بيشتري را نمايان و كشف كرد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NOJOOM02-NOJOOM02_043.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/11/22
تاریخ تغییر رکورد : 1388/11/22
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.