×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي بهينه موتور شار محوري مغناطيس دائم
پدیدآورندگان : ميلاد نظامي وطن دوست (پديدآور)
احمد دارابي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي يافته هاي نوين پژوهشي درمهندسي برق و علوم كامپيوتر
خلاصه : در اين مقاله به بررسي تأثير دما ماشينهاي الكتريكي شار محوري بدون شيار بر طراحي بهينه بهمنظور حداقل سازي ميزان آهنربا مصرفي در آنها پرداخته شده است. بدين منظور ابتدا ماشين موردنظر را با استفاده از معادلات اندازه، الگوريتم بهينهسازيو مدار معادل حرارتي طراحي كرده و سپس به شبيهسازي آن با استفاده از نرم افزارهاي اجزا محدود و حجم محدود پرداخته تا دقت طراحي انجامشده از اين روش مورد ارزيابي قرار گيرد. ماشين طراحي شده يك موتور شار محوري مغناطيس دائم دو رتور و يك استاتور با توان خروجي يك كيلووات و سرعت 0011 دور بر دقيقه ميباشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-COMCONF01-COMCONF01_737.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/9/8
تاریخ تغییر رکورد : 1396/10/23
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.