×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: متفرقه
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۸برگ، ۸ برگ برگزيده، ۴نامه
خلاصه : دو نسخه ميرزا سيد مهدي خان عمادالسلطنه (وزير معارف و اوقاف و صنايع مستظرفه) به اداره تقنينيه راجع به تقاضاي ارسال سواد مراسله وزارت ماليه در خصوص بودجه در سال ۱۳۰۲ و نامه‌اي از مجلس به رئيس كابينه وزارت معارف در آن خصوص / نامه‌اي بي امضاء به مجلس شوراي ملي راجع به تقاضاي اختصاص ۲۵ تومان جهت تأسيس مدرسه در يكي از قرار مرحوم، به انضمام صورت عايدات مدرسه سادات در هر ماه/ نامه ميرزا عبدالعلي طباطبايي (نماينده شاهسون و رئيس كمسيون بودجه) به ميرزا حسين خان پيرنيا (رئيس مجلس) راجع به تقاضاي طبع بودجه‌هاي تفصيلي وزارت پست و تلگراف و اداره صحيه / نامه اي از طرف رئس اداره كل محاسبات ماليه به اداره تقنينيه راجع به سوال از چگونگي اختصاص صرفه جويي بودجه ۱۳۰۴ ادارات نظميه ولايات و جوابيه طوسي نام (معاون اداره تقنينيه) و اداره كل محاسبات ماليه در آن خصوص
شناسه : 967682
تاریخ ایجاد رکورد : 1290/1/30
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.