×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: امنيت در بافت فرسوده شهري، نمونه موردي منطقه ثامن مشهد
پدیدآورندگان : جواد بابايي (پديدآور)
اميررضا رضايي گرگاني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي تحقيقات در عمران، معماري و شهرسازي و محيط زيست پايدار
خلاصه : بافت فرسوده عاملي است جهت افزايش ناهنجاري ها اجتماعي و در نتيجه عدم وقوع امنيت در شهر مي باشد همچنين شرايط كالبدي محيط مي تواند منجربه افزايش ناامني شود و يكي از اهداف اساسي حفظ ايمني و آرامش است. كلان شهر مشهد نيز با داشتن بافت فرسوده با جمعيت ساكن بيش از 550 هزار نفر در اين محدوده مي باشد در اين پژوهش به بررسي ميزان امنيت در بافت فرسود شهري پرداخته شده است محدوده مورد مطالعه نيز منطقه ثامن شهر مشهد مي باشد كه با توجه به موقعيت و همچنين ميزان تردد بالا ساكنين و زائران شهر اين منطقه داراي اهميت فراواني دارد. در اين پژوهش سعي شده است كه عوامل موثر بر امنيت از طريق نرم افزار spss بررسي شود. تكنيك مورد استفاده پيمايشي و داده ها از طريق پرسشنامه جمع آوري شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CAUEM03-CAUEM03_101.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/8/11
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/6
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.