×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: الصحيفة السجادية
پدیدآورندگان : امام علي بن حسين سجاد (ع) (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دعا
وضعیت نشر : داراى تاريخ سال 930
یادداشت : ,صحيفه كامله است به سند مشهور آن از بهاء الشرف. در آغاز نسخه طريق شهيد ثانى شيخ زين الدين بن على بن أحمد شامى عاملى مشهور به ابن الحجة درج شده كه مورخ 7 شعبان 930 هجرى مى باشد., خط نسخ معرب زيبا,صفحه اول داراي سر لوح و كتيبه الوان ، حاشيه دو صفحه آغازين با نقوش گياهي به طلا تزيين شده و بين سطور نيز دندانموشي و طلا اندازي گشته ، نسخه بدلها و تصحيحات و توضيحات مختصري در حواشي يا بين سطرها به شنگرف يا مشكي درج شده ، صفحات مجدول به شنگرف و آبي و طلا ، صفحات مرمت شده و بعضي از حاشيه ها آسيب ديده است.,مجموعه محتوي دو نسخه از صحيفه سجاديه مي باشد.
شناسه : oai:zakhair.net/044988
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.