×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: لايحه دولت راجع به سازمان وزارت امور خارجه
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۱۲۳ برگ، ۱۲۲ پاکت، ۱ برگ برگزیده
خلاصه : برگه ای شامل شرح جریانات قانونی در مجلس در خصوص لایحه سازمان وزارت امور خارجه و ۱۳ نسخه نامه به امضای دکتر منوچهر اقبال نخست وزیر و علی اصغر حکمت وزیر امور خارجه به مجلس شورای ملی راجع به تقاضای تصویب لایحه مذکور به انضمام متن ستون سوم جلسه ۲۴۱ مشروح مذاکرات مجلس شورای ملی/ نامه ای از طرف وزیر امور خارجه به رئیس کمیسیون خاص مجلس مبنی بر تقاضای مطلع ساختن وزارت امور خارجه از زمان مطرح نمودن لایحه فوق در کمیسیون مزبور به انضمام جوابیه آن/ ۴ نسخه گزارش محسن مرات اسفندیاری (نماینده سیرجان) و مخبر سوکمیسیون به کمیسیون خاص در خصوص تصویب لایحه سازمان وزارت امور خارجه در سوکمیسیون و گزارشی از جلسه ۲۳ آذر ماه ۱۳۲۷ سوکمیسیون
شناسه : 1111307
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/4/16
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.