×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تأثير بار بر روي طيف فركانسي سيگنال جريان موتور هنگام خطاي ناهمگني فاصله هوايي توسط آناليز جريان موتور (MCSA)
پدیدآورندگان : ناصر بابارحيم (پديدآور)
سيد محمدجواد رستگار فاطمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : قدرت
وضعیت نشر : ششمين كنفرانس مهندسي برق و الكترونيك ايران
خلاصه : خطاهاي مكانيكي در حدود 50 درصد خطاهاي موجود در موتورالقايي را شامل مي شوند كه از مهمترين آنها مي توان به خطاي ناهمگني فاصله هوايي اشاره كرد. خطاي ناهمگني فاصله هوايي در موتورهاي القايي در واقع حالت يكسان نبودن فاصله هوايي موجود بين استاتور و روتور مي باشد. اين خطا معمولاً از خميدگي روتور، عدم تعادل در بار، اتصال نامناسب بار به موتور و ... ايجاد مي شود. اين مقاله نشان مي دهد در خطاهاي مكانيكي موتور (برخلاف خطاهاي الكتريكي) با افزايش ميزان بار، دامنه باندهاي جانبي موجود در طيف فركانسي سيگنال جريان استاتور كاهش و بالعكس با كاهش ميزان بار، دامنه آنها افزايش مي يابد. همچنين قصد داريم تا تأثير بارهاي مختلف را بر روي طيف فركانسي سيگنال جريان استاتور، در حين وجود خطاي مكانيكي بررسي كنيم.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICEEE06-ICEEE06_360.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/7/1
تاریخ تغییر رکورد : 1395/7/1
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.