×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كنترل فازي چهار ربعه چهار سوئيچه بدون سنسور موتور BLDC
پدیدآورندگان : مهرداد جعفربلند (پديدآور)
الهه پاگرد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي پژوهش‌هاي نوين در علوم مهندسي
خلاصه : امروزه بيشتر درايوهاي موتورDCبدون جاروبك به صورت شش سوئيچه هستند براي كاهش هزينه و كاهش اغتشاش ناشي از كليدزني ها مي توان درايوهاي چهار سوئيچه را جايگزين نمود. در اين مقاله شبيه سازي سيستم درايو موتورBLDC سه فازه چهار سوئيچه براي كنترل سرعت و جريان با استفاده از MATLAB/Simulink ارايه شده است. در اين شبيه سازي استراتژي كنترلي جديدي ارائه شده كه در آن با استفاده از تركيب كنترل كننده هاي فازي و كلاسيك كنترل موتورBLDCسه فازه چهار سوئيچه انجام شده است. براي ارزيابي مدل عملكرد موتور در چهار حالت عملكردي آناليز شده و برتري استراتژي كنترلي پيشنهادي را عليرغم كاهش تعداد سوئيچ ها تائيد مي نمايد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-RKES01-RKES01_061.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/21
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/30
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.