×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طلسمات خيال
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : ادب
وضعیت نشر : سده سيزدهم
یادداشت : ,در سال 1197 هجرى نگارش يافته مشتمل بر هفت طلسم. طلسم اول تا چهارم در مكاتبات و منشآت ، طلسم پنجم در بعضى از اسناد و القاب ، طلسم ششم در لغز و وصف محبوب ، طلسم هفتم: در اشعار و قصايد منقبت و صفات و غزليات و معميات., خط نستعليق هندى,عناوين و علائم شنگرف يا نانوشته ، موريانه به نسخه آسيب رسانده ، با حواشي اندك ، در چند جا مهر تملك " حاجي يار محمد حاج صديق الله(ساكن) محله او دهو پوره ـ بنارس " مندرج است ، گالينگور سرمه اي ، عطف و لبه هاب تيماج زرشكي ضربي.
شناسه : oai:zakhair.net/045026
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما
1394/01/26
فاطمه مومنی
0
0
پاسخ به دیدگاه
خواهشمند هستم که کتاب مورد نظر را دیجیتال بفرمایید تا علاقه مندان مطاله کنند منتظرم.با تشکر
1394/01/29
- پوررمضانی
0
0
پاسخ به دیدگاه
صاحب محتوای اصلی این نسخه خطی «مجمع ذخایر اسلامی (کدنا) » است و شی دیجیتال آن را در اختیار کنسرسیوم محتوای ملی قرار نداده است. برای مشاهده و دریافت متن باید با آن سازمان هماهنگ کنید.

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.