×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ايمني در صنعت آسانسور
پدیدآورندگان : فيروزه چهارمحالي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : هفتمين سمينار سراسري بين المللي آسانسور و پله برقي
خلاصه : بر اساس گزارش سازمان بين المللي كار 34/2 ميليون نفر در سال 2002 ميلادي از حوادث و بيماري هاي نا شي از كار فوت نموده اند كه 2/02 ميليون نفر توسط بيماري هاي مختلف 321000 نفر به واسطه حوادث ناشي از كار در گذشته اند. بنابراين به طور متوسط بيش از 6300 مرگ به واسطه كار در هر روز در جهان رخ داده است. در ايران بر اساس اعلام دفتر آمار و محاسبات اقتصادي و اجتماعي سازمان تامين اجتماعي، در سه ماه اول سال 1393، 4025 بيمه شده سازمان تامين اجتماعي دچار حوادث ناشي از كار شدند . بر اساس اين گزارش، 3823 حادثه ناشي از كار داخل كارگاه، 151 حادثه خارج از كارگاه و 51 حادثه نيز هنگام رفت و آمد به محل كارروي داده است. بنا بر اين گزارش، 3687 بيمه شده، حادثه ديده ناشي از كار در سه ماه اول سال 93 بهبودي كامل داشته اند، 180 نفر غرامت نقص عضو دريافت كرده اند، 41 نفر از كار افتاده كلي، 81 نفر از كار افتاده جزيي شده اند، 36 نفر نيز در اين مدت فوت كرده اند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ASANSOR07-ASANSOR07_008.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/9/8
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/8
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.