×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي ارتباط ميان مديريت تحول، تكنولوژي اطلاعات و كسب وكار
پدیدآورندگان : علي منصوري (پديدآور)
سياوش زهيري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : دومين كنفرانس سالانه اقتصاد، مديريت و حسابداري
خلاصه : شايد مهم ترين و مشكل ترين فرايند در هر سازمان ايجاد تحول و تغيير در سازمان باشد چرا كه در محيط متغير امروزي سازمان ها بايستي با توجه به تغييرات محيط متحول شده و از خود واكنش نشان دهند در غير اين صورت در ورطه نابودي قرار مي گيرند. با توجه به اهميت تغيير در تحول سازمان به ويژه در زمينه كسب و كار در مقاله حاضر تلاش مي شود تا بهبررسي تاثير مديريت تحول بر فناوري اطلاعات و كسب وكار پرداخته شود و بدين منظور ابتدا مديريت تغيير و تحول تعريف شده ،مدل هاي مربوطه ارايه گرديده و علل مقاومت در مقابل تغيير و تحول بررسي مي گردد و در پايان رابطه بين مديريت تحول و كسب و كار و فناوري اطلاعات با ارايه يك مدل توضيح داده شده است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-EMAC02-EMAC02_162.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/8/17
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/7
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.