×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارائه مدلي بومي از يك سرگرمي اموزش ديجيتالي در سطح آموزش عالي: شبيه سازي سرگرمي براي اموزش برخي مباحث درس سيستمهاي پرداختالكترونيكي
پدیدآورندگان : سكينه قاسمي (پديدآور)
علي معيني (پديدآور)
حسنعلي نعمتي شمس آباد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي پژوهشهاي كاربردي در مهندسي كامپيوتر و فن آوري اطلاعات
خلاصه : به موجب پيشرفت بشر در عرصه هاي مختلف سبك زندگي انسان ها تغييرات چشمگيري داشته است استفاده از ابزارهاي الكتريكي مختلف و اينترنت فراگير شده وروشهاي اموزش يادگيري وابزارهاي كمك آموزشي بطور كلي متحول شده است. سرگرمي آموزشي Edutainment از روشهاي پراستفاده در حوزه آموزش و يادگيري استوهدف ازآن ارائه مطالب واحد درسي خاص در قالب سرگرمي ويدئو؛ بازي؛انيمشن؛ دنياهاي مجازي؛ شبكه هاي اجتماعي و.. يادگيري مثبت ارائه نمايد. دراينمقاله هدف اصلي مدل بومي جهت پياده سازي سرگرميهاي اموزشي ديجيتالي در سطح آموزش عالياست. در مرور كليات ومدلها و چارچوب هاي سرگرمي آموزشي از روش مروركيفي فراتر كيب استفاده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CITCONF03-CITCONF03_408.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/4/12
تاریخ تغییر رکورد : 1396/11/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.