×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اثرات تنش شوري برخصوصيات جوانه زني بالنگ
پدیدآورندگان : عليرضا نورابادي (پديدآور)
اكبر قهرماني (پديدآور)
رضا اميرنيا (پديدآور)
قياسي , مهدي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش ملي تغيير اقليم و تاثير آن بر كشاورزي و محيط زيست
خلاصه : به منظور بررسي اثرات شوري برخصوصيات جوانه زني بالنگ آزمايشي در قالب طرح CRD در 5 تيمار و هركدام شامل 3 تكرا ردر مركز آموزشي شهيد باكري اروميه دربهار سال 1390 به اجرا درآمد فاكتورهاي آزمايشي شامل سطوح شوري 2 ، 1.5 و 1و 0.5 و صفر بود نتايج نشان داد كه در شوري 0.5 درصد چندان تاثيري برسرعت و درصد جوانه زني نداشته و در سطوح 1 درصد تقريبا يك سوم نسبت به سطوح صفر و 1 درصد و سرعت جوانه زني كاهش يافت و همچنين در سطوح 1.5 و 2 درصد هيچ بذري جوانه نزدند نتايج اين ازمايش حاكي است كه گياه گلرنگ درمرحله جوانه زني تا حدود زيادي به شوري البته در سطوح پايين مقاوم است
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCCCIAE01-NCCCIAE01_356.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/6/6
تاریخ تغییر رکورد : 1390/6/6
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.