×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تعليم و تربيت اسلامي
پدیدآورندگان : احمد مرادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين همايش علمي پژوهشي علوم تربيتي و روانشناسي آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي ايران
خلاصه : باتوجه به موضوع مقاله كه تعليم و تربيت اسلامي مي باشد، هدف از نگارش مقاله اين است كه با تعليم و تربيت ديني واسلامي آشنا شويم و از مزيت هاي تعليم و تربيت اسلامي بيشتر آگاه شويم. در مسير نگارش اين مقاله كتاب هاي متنوعيدر باب تعليم و تربيت ديني و اسلامي مطالعه شده و از مطالب مناسب آنان استفاده كرده ايم و در نهايت به اين نتيجهرسيده ايم كه معلمان و بقيه افرادي كه با تعليم و تربيت سر وكار دارند هرچه بيشتر از انديشه هاي تعليم و تربيت اسلاميآگاه باشند موفق تر هستند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-PSCONF01-PSCONF01_245.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/4/19
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.